18

Friday, September

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

Biurka i regały
 /  / Biurka i regały
Biurka i regały

Biurka i regały

Biurka i regały
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

biurka-i-regaly-5Urządzanie biura najczęściej zaczyna się od zorganizowania mebli. Biurka i regały to oczywiście konieczne minimum, warto jednak sprawić, by biuro nabrało życia i eleganckiego wymiaru. A tutaj z pomocą przychodzą kwiaty.
Jakie kwiaty najlepiej sprawdzają się w biurze? O ile ty albo ktoś z twoich współpracowników nie jest zapalonym ogrodnikiem, to jak najprostsze w uprawie.
Najlepiej sprawdzają się te zielone, ponieważ kwitnące wymagają zwiększonego podlewania i nawożenia. Na pierwszy plan wysuwa się popularny Zamiokulkas, który jest niezwykle cierpliwy – znosi wszystkie zaniedbania i nawet najpoważniejsze błędy uprawne, szybko się rozwija, a przy tym jest bardzo atrakcyjny.
Na uwagę zasługują także draceny – są wyniosłe i rosną powoli, dzięki czemu nie będą zajmowały zbyt dużo miejsca. Są również niezwykle wytrzymałe, na dodatek świetnie komunikują się z właścicielami – kiedy czuja się zaniedbane zrzucają kilka dolnych liści. W taki sam sposób działają fikusy, ich jednak nie można przestawiać. Poza tym są bezproblemowe.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts