30

Monday, March

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

metamorfozy mieszkan
 /  / metamorfozy mieszkan
metamorfozy mieszkan

metamorfozy mieszkan

metamorfozy mieszkan
1 vote, 4.00 avg. rating (84% score)

Kierunek kształceniaKończę gimnazjum i zastanawiam się, jaką dalszą drogę wybrać. Nie mam zbyt sprecyzowanych zainteresowań, ale wiem, że mam pewne zdolności plastyczne. Myślałam, że mój wybór to mogłaby być na przykład architektura krajobrazu. Mam poczucie, że umiałabym odnaleźć się tam pod względem estetycznym, a cała reszta też nie wydaje się specjalnie trudna.

W moim mieście ten kierunek oferuje technikum ogrodnicze. Wybrałam się tam na dni otwarte i okazało się, że mam szanse się dostać. Co prawda architektura krajobrazu jest dość obleganym kierunkiem, ale gdybym się bardzo sprężyła, to powinno mi się to udać. Uznałam, że w takim razie powinnam to potraktować poważnie i zmobilizować wszystkie siły, żeby osiągnąć to, co sobie wymarzyłam.
Wydaje mi się zresztą, że to dobry pomysł. Coraz więcej ludzi potrzebuje pomocy przy projektowaniu i pielęgnowaniu ogrodów, a zatem architektura krajobrazu powinna w przyszłości zapewnić mi pracę i pieniądze. Zatem chyba nie będę kombinować, tylko zdecyduję się na to.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts