03

Thursday, December

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

mieszkania metamorfozy
 /  / mieszkania metamorfozy
mieszkania metamorfozy

mieszkania metamorfozy

mieszkania metamorfozy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nowe zainteresowaniaOstatnio poznałam wielu nowych, ciekawych znajomych. Mają oni różne ciekawe pasje, którymi się ze mną podzielili. Jedną z nich jest architektura. Nie zdawałam sobie sprawy, że może ona kryć w sobie tyle ciekawych rzeczy. Stare budowle zawsze wydawały mi się nudne i przewidywalne, a moi znajomi pokazali mi, że jest zupełnie inaczej i że się myliłam.

Idąc za ich przykładem, zaczęłam się interesować tą dziedziną wiedzy. Odkryłam, że architektura jest szalenie ciekawa i łączy w sobie przeróżne dziedziny wiedzy. Bo to przecież i matematyka, która jest potrzebna do wyliczenia proporcji i innych zmiennych, i jakieś umiejętności artystyczne. W sumie dotarło do mnie, że do tej pory miałam całkiem niewielkie pojęcie o tym, czym jest ta dziedzina wiedzy.
Okazało się w pewnym momencie, że architektura stała się także moją pasją. Już teraz mogę rozmawiać z moimi znajomymi jak znawca tematu, a nie jak laik, którym do tej pory byłam. Ogromnie się cieszę, że w ten sposób mogłam poszerzyć moje horyzonty.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts