04

Saturday, July

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

metamorfozy wnętrz
 /  / metamorfozy wnętrz
metamorfozy wnętrz

metamorfozy wnętrz

metamorfozy wnętrz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Intercontinental Shimao Shanghai WonderlandMoje pasje mają ogromny wpływ na moje życie. Jedną z nich jest architektura, którą bardzo lubię i której poświęcam wiele czasu. Przeznaczam na nią także wiele pieniędzy, niejako wydając je w dwóch aspektach. Po pierwsze, kupuję ogromnie dużo albumów i magazynów poświęconych budownictwu i architekturze, a po drugie chętnie jeżdżę na wycieczki, by zobaczyć moje ulubione miejsca.

Wiem, że pasje nadają życiu sens, więc staram się je realizować i chyba rzeczywiście tak jest. Cieszy mnie każda książka, której treścią jest architektura. Podobnie zresztą jest z wycieczkami. Każdą z nich starannie planuję pod kątem zobaczenia na żywo tego, co widziałam na zdjęciach czy o czym czytałam w książkach. Lubię porównywać i doszukiwać się elementów, których wcześniej nie zauważyłam.
Uważam, że mam ciekawe hobby i jego realizacja bardzo mnie cieszy. Architektura jest wdzięcznym tematem i daje wiele różnorodnych wrażeń. Dzięki niej wypoczywam i ładuję akumulatory na przyszłość. Lubię tę pasję i cieszy mnie ona.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts