26

Tuesday, January

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

urządzamy mieszkanie blog
 /  / urządzamy mieszkanie blog
urządzamy mieszkanie blog

urządzamy mieszkanie blog

urządzamy mieszkanie blog
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

stylowe meble na zamówienie (7)Wnętrze w starym stylu
Piękne wnętrze wymaga wyjątkowych mebli. Gdy ktoś wchodzi w posiadanie wyjątkowego mieszkania lub domu w starej zabudowie, najczęściej idzie za pierwszym skojarzeniem i próbuje przywrócić mu świetność z dawnych lat. Co jednak, gdy wraz z domem nie kupił żadnych elementów oryginalnego wyposażenia? Można spróbować je odtworzyć, posługując się starymi pismami i książkami z zakresu sztuki użytkowej.
Także stylowe meble na zamówienie dodadzą wnętrzu charakteru. Dobrze wykonane, nie pozwolą naszym gościom nawet domyślić się, że nie pochodzą z epoki, którą naśladują… chyba, że gościmy historyka sztuki lub antykwariusza. Jednak gdy nasze zamówienie wykona rzetelna firma, nawet oni na pewno docenią estetykę i klasę naszych mebli.
Oczywiście, można też zmienić całkowicie konwencję i postawić na nowoczesne wnętrze w starym opakowaniu, jednak to już całkiem inna bajka – nietypowa i nieodpowiadająca gustom każdego. Bazujące na dysonansie połączenia wymagają szczególnej uwagi, by nie zmienić się w wizualną prowokację.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts