03

Thursday, December

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

Szyna karniszowa
 /  / Szyna karniszowa
Szyna karniszowa

Szyna karniszowa

Szyna karniszowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dekoracje okienne

Okno jest jednym z najważniejszych elementów wnętrza domu. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej dekorów do okien, jak piękne żaluzje czy ciężkie zasłony. Zanim zdecydujemy, w co przystroimy nasze okno, a może to być śliczna żakardowa firana albo delikatny tiul, to powinniśmy zastanowić się nad tym, jak ma wyglądać nasz karnisz.
Największym błędem, jaki jest popełniany podczas montażu, to zbyt mała odległość karnisza w stosunku do okna. Zapamiętajmy raz na zawsze, że szyna karniszowa powinna znajdować się jak najwyżej, a najlepszym rozwiązaniem jest usadowienie jej na suficie.
Wysoka lokalizacja zasłon optycznie powiększa okno. Zatem, zanim zaczniemy rozmyślać o dekoracjach do okien, ustalmy odpowiednią wysokość położenia karnisza. Bardzo istotne jest również to, że w dzisiejszych czasach szyna karniszowa, sama w sobie, może być dekorem okna. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych produktów do okiennic, na przykład listwy ozdobne, które pozwalają ukryć nieeleganckie elementy, takie jak szyna karniszowa.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts