25

Monday, January

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

metamorfozy mieszkań dekoratornia
 /  / metamorfozy mieszkań dekoratornia
metamorfozy mieszkań dekoratornia

metamorfozy mieszkań dekoratornia

metamorfozy mieszkań dekoratornia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wybór studiówMuszę się teraz skupić na wyborze studiów, ponieważ to tak naprawdę będzie determinować całe moje przyszłe życie. Mam tak wiele zainteresowań, że nie do końca wiem, co wybrać, ale chyba najbliższa jest mi architektura. Zawsze lubiłam rysować i projektować, a do tego jestem poukładana i lubię nauki ścisłe, co teoretycznie powinno mi pozwolić odnieść sukces w tej dziedzinie.

Zakładam, że jeżeli uda mi się dostać się na studia i je ukończyć, powinnam dać sobie radę na rynku pracy. Zdaję sobie sprawę, że najważniejsze do dostać się do dobrej pracowni architektonicznej i mieć dobrego przewodnika. Architektura to tak naprawdę wypadkowa nauk ścisłych i artystycznych, więc niekoniecznie można ją traktować tak jak każdy inny zawód. Wiem jednak, że przy odrobinie szczęście powinnam sobie poradzić.
Mam poczucie, że architektura przyniesie mi wiele ciekawych wyzwań życiowych. Myślę, że to jest dziedzina, w której będę mogła się w pełni zrealizować, a ponadto uda mi się to połączyć z zarabianiem pieniędzy.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts