03

Thursday, December

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

Wygodne łóżko gwarancją spokojnego snu!
 /  / Wygodne łóżko gwarancją spokojnego snu!
Wygodne łóżko gwarancją spokojnego snu!

Wygodne łóżko gwarancją spokojnego snu!

Wygodne łóżko gwarancją spokojnego snu!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

PATIO MEBLE W SZCZECINIE to sklep, który oferuje meble eksponowane na targach i wystawach meblowych, w tym solidne i wygodne łóżka, idealne na każdą kieszeń.

Jakie łóżko zdaniem znawców jest najlepsze? …szerokie i solidne. Powinno mieć co najmniej 120 cm szerokości. Wąskie nie pozwala w pełni wypocząć, zwłaszcza ludziom nerwowym, którzy w czasie snu zmieniają często pozycję. Badania wykazały, że przeciętny dorosły człowiek wykonuje przez sen 20-60 ruchów. Zaburzenia emocjonalne, a więc zmartwienia, lęk albo przewidywania nieprzyjemnych wydarzeń, wzmagają ilość ruchów.

Najlepsze łóżka składają się z jednego nie dzielonego materaca, pokrywającego całe leże. Powinien on być na tyle miękki, aby poddawał się ciężarowi ciała, ale nie tworzył dołów, a na tyle sprężysty, żeby nie zachowały się odkształcenia, a więc – idealnie równy.

Łóżko powinno być także zaopatrzone we właściwą poduszkę, kołdrę i pościel. Co wybrać – kołdrę, pierzynę czy koc? Tu wybór zależy od gustu i upodobań każdego z nas. Podobno w pościeli w kwiatki czy wesołą krateczkę śpi się o wiele lepiej.

Warunkiem jednak jest, aby temperatura pod przykryciem nie była wyższa niż 30°C, ale też nie niższa niż 25°C. I jeszcze sprawa poduszki pod głowę, która zdaniem znawców w większym stopniu przyczynia się do spokojnego snu niż jakość i konstrukcja całego łóżka. Takie zdeformowane poduszki, być może wywołują niespokojny sen lub utrudniają zaśnięcie.

Zatem łóżko, na którym śpimy musi być odpowiednie i idealnie dopasowane. Także i meble, które nas otaczają nie mogą być przypadkowe. Stół i krzesła powinny też być starannie dobrane by służyły nam przez kilka dobrych lat. Również szafy, komody i inne dodatki powinny charakteryzować się stylem i dobrym gustem.

PATIO MEBLE w Szczecinie oferuje Ci duży wybór wspaniałych mebli, wygodnych łóżek w bardzo w przystępnych cenach.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts