24

Thursday, June

Nieruchomości online!

Deska tarasowa bangkirai
 /  / Deska tarasowa bangkirai
Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Deska tarasowa bangkirai (8)Ciekawą propozycją dla osób, które chcą w oryginalny sposób wykończyć swój taras są deski z drewna egzotycznego. Wśród nich warto zwrócić uwagę na drewno bangkirai. Pochodzi ono z Azji południowo-wschodniej i jest coraz chętniej wykorzystywane jako materiał podłogowy. Innym określaniem bangkirai jest Yellow Balau.

Deska tarasowa bangkirai jest odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, atak grzybów i szkodników. Kolor drewna waha się od jasno- do ciemnobrązowego i dobrze komponuje się z zielenią ogrodu czy roślinnością na tarasie. Trasy z tego egzotycznego drewna bardzo dobrze sprawdzają się w naszym klimacie.
Drewno bangkirai jest łatwe w pielęgnacji, wystarczy użyć środka dedykowanego do desek tarasowych. Systematyczne nanoszenie ochronnej warstwy oleju do drewna zawierającego filtry UV zapobiegnie zaś patynowaniu drewna.

Trwałość i ciekawy wygląd sprawia, że deska tarasowa bangkirai będzie bardzo dobrym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie solidność, oryginalność i estetykę.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts