09

Thursday, April

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

blog o urządzaniu domu
 /  / blog o urządzaniu domu
blog o urządzaniu domu

blog o urządzaniu domu

blog o urządzaniu domu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Projektowanie wnętrz - czy to coś dla CiebieJeżeli urzekają Cię gustownie urządzone wnętrza a Twój pierwiastek perfekcjonisty zakłócają niedbale umieszczone w nich i nic nieznaczące detale, a zastanawiasz się nad swoją przyszłością, sprawdź, czy przypadkiem tym, co chcesz robić nie jest architektura wnętrz.

Kierunek ten umożliwi Ci realizowanie swojej pasji w praktyce i planowanie tego, jak powinny wyglądać mieszkania i apartamenty – także te najbardziej luksusowe. Nie jest on aż tak ogólnikowy jak sama architektura, a co za tym idzie, na pewno nie będziesz mieć wrażenia, że przyswajasz całe mnóstwo zupełnie niepotrzebnej wiedzy.
Po ukończeniu studiów będziesz mógł otworzyć swoje własne biuro i zająć się projektowaniem wnętrz. Zapotrzebowanie na tego typu usługi jest bardzo duże przede wszystkim w większych miastach – absolwenci kierunku architektura wnętrz zatrudniani są również przy pracach związanych z aranżacją wystroju hoteli, czy nawet coraz częściej szpitali, w których szczególną wagę przykłada się do dobrego samopoczucia psychicznego pacjenta.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts