04

Saturday, July

Blog mieszkaniowy - metamorfozy wnętrz mieszkań

blog urządzanie mieszkania
 /  / blog urządzanie mieszkania
blog urządzanie mieszkania

blog urządzanie mieszkania

blog urządzanie mieszkania
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wymarzony zawódKiedy zastanawiam się, jaki zawód wybrać, na myśl przychodzą mi różne koncepcje. Mam bowiem mnóstwo zainteresowań i w zasadzie każda dziedzina wiedzy stanowi dla mnie coś ciekawego. Niemniej jednak chyba architektura mogłaby być moim wymarzonym zawodem.

Zawsze bardzo interesowały mnie style architektoniczne. To, co pozostawili po sobie nasi przodkowie, pozwala prowadzić bardzo ciekawe badania antropologiczne, a budownictwo jest takim elementem, na którym pozostał wyraźny ślad kreatywnej działalności człowieka. I kiedy pomyślę, że ja również mogłabym taki ślad zostawić, czuję, że bardzo chciałabym to zrobić. Dlatego moim wyborem będzie architektura, mimo iż wiem, że to ciężkie studia.
Oczywiście zdaję sobie sprawę również z tego, że aby być dobrym architektem, trzeba się bardzo starać. Uważam jednak, że dam radę i że architektura jest pomysłem, który w stu procentach spełni pokładane w nim nadzieje. Wierzę w to i muszę się szybko zacząć przygotowywać do tego, by się na te studia dostać.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Related posts